Rafting Kraków – Ekstremalne Spływy Pontonowe

Rafting Kraków – To jedyny taki obiekt w Polsce, który dysponuje nowoczesnym torem kajakarstwa górskiego oraz ratingu. Duży przepływ wody (35m3/s) oraz 4,5 m różnicy poziomu wody pozwalają na naprawdę mocne raftingowe doznania. Jednocześnie tor należy do bardzo bezpiecznych. Bliskie położenie brzegu, równe dno, plastikowe figury imitujące skały i nieduża głębokość pozwalają na uprawianie tego sportu przez osoby bez doświadczenia. Jedyne umiejętności jakie musi posiadać każdy uczestnik to podstawowe umiejętności pływania wpław oraz brak przeciwwskazań do zwiększonego wysiłku fizycznego.

rafting kraków spływy na torze kajakarstwa górskiego w Krakowie


Rafting jako integracja dla firm i grup

Rafting to sport zespołowy. Jedna osoba nie jest w stanie manewrować między przeszkodami. Brak współpracy załogi na pontonie przeważnie kończy się wywrotką. Dlatego niezwykle istotnym czynnikiem jest praca zespołowa. Podczas płynięcia na mocnym nurcie liczą się szybko podejmowane decyzje i współpraca całego teamu. Szybko się przekonacie o tym jeśli ktoś z waszego teamu nie będzie współpracował;)

Skala trudności raftingu: Średnia

Cena Raftingu:

90zł 1 osoba – 1 godzina
140zł 1 osoba – 2 godziny
Wymagana minimalna ilość osób aby rafting się odbył : 4-6

cena zawiera:

opiekę doświadczonych instruktorów na każdym pontonie
sprzęt asekuracyjny i odzież: kask, kamizelka asekuracyjna, obuwie neoprenowe, pianka neoprenowa (w chłodne dni)
 opiekę ratowników na brzegu

Terminy Spływów Pontonowych w Krakowie

Sezon zaczynamy już w marcu a kończymy w październiku! Pływamy w każdy weekend w tygodniu pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej ilości osób.

Dla firm i grup dodatkowe atrakcje w postaci:

  • grilla lub ogniska
  • wyścigi smoczych łodzi
  • wypożyczalnia kajaków
  • paintball

Więcej informacji o raftingu