imprezy integracyjne dla firm zakopane

Imprezy integracyjne dla firm Pieniny,  Szczawnica, Zakopane

Imprezy integracyjne dla firm Pieniny. Organizujemy imprezy firmowe w Szczawnicy i zajmujemy się kompleksową obsługą wszystkich zleceń dotyczących imprez integracyjnych w regionie Pienin. Prowadzimy również  imprez integracyjnych w Zakopanem. Posiadamy szeroką ofertę którą chętnie Państwu przedstawimy.

Nowość! Jedyna taka atrakcja w całej Polsce – Team Building z użyciem ćwiczeń, które stosują służby WOPR i GOPR – ADRENALINA – DOBRA I BEZPIECZNA ZABAWA – INTEGRACJA


Team Building z wykorzystaniem podstawowych  technik  ratownictwa na rzekach górskich, używanych przez takie jednostki jak WOPR, GOPR czy jednostki specjalne straży pożarnej i policji.

Doskonały jednocześnie bezpieczny sposób na budowanie sprawnie działającego teamu zaczerpnięta o sprawdzone techniki ratownictwa wodnego używane przez służby i jednostki specjalne.

Wszystko to w bezpiecznych warunkach na specjalnie przystosowanym obiekcie pod okiem wykwalifikowanych ratowników WOPRu i GOPRu.

Zapoznanie się z podstawowymi technikami ratownictwa na rzekach.
Pokonywanie w parach i w zespołach silnego nurtu.
Techniki poruszania się w rzekach górskich.
Symulacje akcji ratowniczych i niesienie pomocy poszkodowanym.
Zabawy i konkursy zespołowe.
Mosty i przejścia linowe nad rzeką
Rafting i kajakarstwo górskie

Szczegóły programu wysyłamy na maila

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Imprezy integracyjne dla firm Pieniny Imprezy integracyjne dla firm Pieniny – Atrakcje dla grup i firm  w Pieninach

Zajęcia linowe w skałkach to propozycja dla tych którzy szukają mocnych wrażeń. Tyrolka nad Dunajcem, zjazdy na linach z różnych wysokości, wspinaczka. Wszystko to pod okiem doświadczonych instruktorów wspinaczki.

 


Park Linowy w Krościenku nad Dunajcem

Park Linowy w Krościenku nad Dunajcem to doskonała propozycja zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Trzy trasy o różnej skali trudności i długości. Najdłuższa trasa ma ponad 500m! i znajduje się na wysokości 11m. Każda trasa zakończona jest zjazdem na linie (Tyrolką min. 100m). Park linowy znajduje się nad rzeką Dunajec i stanowi punkt zakończenia naszych spływów co pozwala na łatwe łączenie imprez, spływu oraz parku. Na terenie parku znajduje się namiot oraz miejsce na grilla/ognisko mogące pomieścić około 70osób.


Tyrolka nad rzeką Dunajec

Tyrolka nad rzeką Dunajec w Krościenku nad Dunajcem zjazd 150m na linie z jednej strony brzegu na drugą. Prędkość zjazdu to około 30km/h. Wysokość zjazdu to 14m. Te wszystkie czynniki sprawiają, że tyrolka nad Dunajcem to jedna z najbardziej popularnych atrakcji w Naszym parku linowym w Krościenku nad Dunajcem.

 

 


Quady w Pieninach

Jeśli jesteś miłośnikiem jazdy w terenie to, ta oferta jest właśnie dla ciebie. Do dyspozycji mamy quady o różnej pojemności od 90cm3 aż, do 350cm3. Dla początkujących proponujemy 800m tor z licznymi przeszkodami. Dla bardziej zaawansowanych możemy zorganizować wyjazd w Pieniny trwający od 1 do kilku godzin. Wyjazd można również połączyć z Survivalem w pienińskich górach.

 


Survival w Pieninach

Dla osób szukających przygód organizujemy zajęcia terenowe Survival w Pieninach, które odwzorowują warunki jakie panują na poligonie. Podczas survivalu w Pieninach uczestnicy nauczą się udzielać pierwszej pomocy oraz podstawowych technik przetrwania w ciężkich warunkach. Zajęcia survivalowe prowadzone są przez byłych żołnierzy.

 


Samochody 4×4 Pieniny

Przejazd leśnymi stromymi drogami, błoto, dziury, ostre podjazdy i zjazdy tego właśnie doświadczysz podczas Off Roadu . Wszystko pod nadzorem doświadczonych kierowców w specjalnie przystosowanych samochodach z napędem 4×4. Proponujemy wiele tras o różnym stopniu trudności od poczatkujących dla zaawansowanych. Rożne trasy 4×4 w Pieninach i Beskidach.

 


Paintball Pieniny

Gra Paintball w Szczawnicy lub Krościenku. Doskonały gra, która wymaga zaangażowania całego teamu i współpracy. Różne misje wymagają innych taktyk. Paintball to gra polegająca na strzelaniu kulkami wypełnionymi farbą ze specjalnych karabinków paintballowych. Każdy uczestnik dla bezpieczeństwa wyposażony jest w maskę ochraniające twarz oraz kombinezony. W grze naśladujemy w działaniu jednostki specjalne i wykonywane przez nich zadania.