O nas - Rivent

Wyjazdy kajakowe – Rafting – Sklep Kajakowy

Powstanie firmy Rivent

Firma Rivent – Sport powołana została w 2010 roku. Szybko stała się liderem w prowadzeniu i organizacji wyjazdów kajakowych, kursów kajakarstwa górskiego, raftingu, kanioningu , spływów kajakowych dla firm oraz osób indywidualnych.


Pasja i doświadczenie założycieli firmy Rivent

Jej powstanie związane jest z wielką pasją i doświadczeniem właściciela oraz kadry współpracującej z działalnością sportową w zakresie organizacji aktywnych form turystyki, w tym głównie raftingu, kanioningu oraz spływów i kursów kajakarstwa górskiego.


Rivent Ekstremalny Rafting, Kajakarstwo Górskie, Spływy Kajakowe, Spływy Pontonowe

Jednym z głównych motywów powołania Firmy Rivent jest także obecnie panująca moda i popyt na ekstremalne usługi rekreacyjne takie jak: wyjazdy kajakowe, rafting, kanioning, organizacja spływów i kursów kajakarstwa górskiego, a także organizacja różnego rodzaju eventów z ekstremalną dawką przygody. Nasza firma wyróżnia się profesjonalną kadrą instruktorów, z wieloletnim doświadczeniem i przygotowaniem, posiadaniem nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu sportowego niezbędnego do organizacji świadczonych usług oraz indywidualnym i fachowym podejście do każdego klienta.

Głównym motywem działalności jest zapewnienie maksymalnej dawki przygody przy zapewnieniu najwyższych zasad bezpieczeństwa.


Spłwy kajakowe i pontonowe dla grup, rodzin i firm w Polsce i zagranicą

Usługi oferowane przez nas, skierowaną są zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla grup zorganizowanych i firm. W zależności od poziomu i oczekiwań klienta mogą one mieć formę spokojnych, rodzinnych spływów pontonowych i kajakowych po rzekach o niskim stopniu trudności po ekstremalny rafting, kanioningu oraz kajakarstwo górskie po dzikich rzekach górskich, w celu zapewnienia ekstremalnej dawki adrenaliny.


Rivent – Sklep Kajakowy Kraków

Nasza firma prowadzi także sklep sprzedaży sprzętu kajakowego i raftingowego. Swoim klientom oferuje profesjonalne doradztwo przy wyborze i zakupie odpowiedniego sprzętu.
Posiadamy również największą wypożyczalnie kajaków, pontonów na terenie małopolski. Wypożyczamy kajaki, pontony, kanadyjki nad rzeką Dunajec opraz Poprad. Dowozimy sprzęt i pomagamy w planowaniu spływów.