Nasz Team

KRZYSZTOF JAKUBOWSKI


ZAŁOŻYCIEL FIRMY, INSTRUKTOR KAJAKARSTWA GÓRSKIEGO ORAZ RAFTINGU

Założyciel firmy. Instruktor Kajakarstwa Górskiego od 13 roku życia związany z kajakarstwem górskim. Uczestnik i medalista Mistrzostw Polski reprezentant klubu oraz Polski w międzynarodowych zawodach kajakowych, uczestnik mistrzostwach europy w kajakarstwie górskim.

 

JAKUB CHOJNOWSKI


TRENER, INSTRUKTOR KAJAKARSTWA GÓRSKIEGO

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, kierunek wychowanie fizyczne. Swoją przygodę z kajakami rozpoczynał w klubie KS Start Nowy Sącz później AZS AWF Kraków. Reprezentant Polski na najważniejszych imprezach rangi mistrzowskiej. Mistrz Europy oraz wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. Niewątpliwie perfekcjonista w Naszym zespole:)

 

KACPER ĆWIK


INSTRUKTOR RAFTINGU I KAJAKARSTWA GÓRSKIEGO

Obecnie student ekonomii. Z kajakami związany od 11 lat. Swoja przygodę rozpoczął w klubie sportowym Start Nowy Sącz. Kilkuletni reprezentant Kadry Narodowej. Największe osiągnięcia: Kilkukrotny Mistrz Polski, brązowy medalista Mistrzostw Europy, srebrny medalista Mistrzostw Świata. Niezwykle cierpliwy i opanowany, zawsze we właściwym miejscu i o właściwym czasie.


RAFAŁ KIJ


INSTRUKTOR KAJAKARSTWA GÓRSKIEGO ORAZ RAFTINGU

Z kajakami związany od 15 lat. Swoja przygodę rozpoczął w klubie sportowym Start Nowy Sącz. Kilkuletni reprezentant Kadry Narodowej. Największe osiągnięcia: Kilkukrotny Mistrz Polski. Obecnie ekstremalny kajakarz górskie. Niezwykle utalentowany instruktor z darem do uczenia!

 

PAWEŁ SARNA


ZAŁOŻYCIEL FIRMY INSTRUKTOR, TRENER KAJAKARSTWA GÓRSKIEGO

Założyciel firmy. Dwukrotny olimpijczyk „Ateny 2004” „Pekin 2008”, kilkukrotny medalista Mistrzostw Świata, Europy i Polski. Obecnie trener i zawodnik w Krakowskim Klubie Kajakowym, student na kierunku wychowanie fizyczne, ponadto miłośnik sportu, w różnych dyscyplinach, letnich jak i zimowych wciąż poszukujący wrażeń i czekający na nowe wyzwania.