Kalendarz Kursów i Wyjazdów

Wybierz ofertę:


kursy_krajowe

KURSY KRAJOWE


Kajakarstwo Górskie w Polsce można uprawiać w kilku miejscach. Najlepszym miejscem na początek jest rzeka Dunajec (skala trudności WW1-WW2). Kolejna górska rzeka już o wyższej skali trudności (WW2-WW4) to rzeka Białka. Oprócz tego mamy kilka sztucznych torów kajakarstwa górskiego w Polsce. Tor Kajakarstwa górskiego Wietrznice koło Łącka, Tor Kajakarstwa Górskiego w Krakowie nad rzeką Wisłą, Tor Kajakarstwa Górskiego w Drzewicy. Na wiosne mamy możliwą do spłynięcia rzekę Kamienną koło Szklarskiej Poręby (skala trudności WW2-WW5).


Sprawdź wolne terminy i zapisz się!

kursy_zagraniczne

KURSY ZAGRANICZNE


W skrócie o wyjeździe kajakowym… 5 dniowy wyjazd kajakowy, który na długo pozostanie w twojej pamięci. Krystalicznie czyste, błękitne rzeki oraz krajobraz niczym z bajki. Do tego aktywnie spędzony czas, duża dawka adrenaliny oraz dobre towarzystwo. Sprawdzony program od lat, przewidziany dla osób, które nie miały wcześniejszego doświadczenia w kajakarstwie górskim oraz dla średnio-zaawansowanych. Uczymy od podstaw a dla tych, którzy są już po kursie podstawowym i posiadają wymagane umiejętności tworzymy oddzielne grupy!


Sprawdź wolne terminy i zapisz się!

rafting

RAFTING/KAJAKI


Rafting rzeka Białka lub Bela. Jedyna szansa na rafting po górskiej rzece Tatr, niedaleko od Zakopanego. Topniejące śniegi, spieniona biała woda, duży spadek terenu to wyzwanie dla osób szukających mocnych wrażeń. Mająca swe źródło w Tatrach Bela, to jedyna rzeka Słowacji o charakterze alpejskim. Oferta “Zima z Riventem” to najlepsza opcja dla tych wszystkich, którzy nie mogą rozstać się ze swoim kajakiem, lubią wyzwania oraz trudne warunki. Oferujemy zakwaterowanie w naszym ośrodku gdzie znajdziesz pokoje 2, 3, 4 osobowe, sale biesiadną z kominkiem, saunę oraz balie ogrzewaną drewnem, do tego organizujemy ognisko, wyjście w góry lub morsowanie (dla tych którzy lubią i mogą hartować swój organizm) oraz zimowy spływ rzeką Dunajec.


Sprawdź wolne terminy i zapisz się!